Rokio

Je ten, kdo nemá rád zvířata, vždy zlý člověk?

Nejlepší odpověď
redy

Ne, může mít svoje důvody, proč nechce mít zvířectvo doma. Zlej člověk bezdůvodně ubližuje, a je jedno komu.

Další odpovědi
Kura

Ne ten kdo je nemá rád, ale ten kdo jim bezdůvodně dokáže ublížit, ten je zlý a špatný člověk a měl by být zavřený za své chování. Bohužel v naší pseudodemokracii se žádný soudce neodváží odsoudit někoho, za zjevné týrání zvířat a tak jen v TV musíme koukat na zubožené koně, krávy apod. Majitelé těchto zubožených zvířat pěkně vyinkasovali dotace a pak se na zvířata vykašlali. Žádný úředník není pohnán k odpovědnosti, žádný majitel takových dotací nemusí nic vracet, nikdo nic. Pseudodemokracie alá Vašík.

deny55

Nevím jestli vždy,ale většinou.

tforro

To, že nemám rád psy ze mě snad nědělá zlého člověka. Nesnáším, jak je všude na…exkrementováno, sníh není bílý, ale žlutý. Jen to štěká, obtěžuje kolemjdoucí a obyvatele ostatních bytů. U nás v obci je tolik psů, že vychází na jednoho obyvatele jeden pes. Národ se zbláznil do psů !
Jinak chovám slepice a morčata, mít prostory rád bych začal s chovem kachen, hus, krůt, kozu i krávu bych taky pořídil…

pepíka

Nemusí to být zlý člověk ale i může být každý je nějaký a každý má jinou vlastnost a chování no proste zvyky.