Kartelhodoha

Je vzdušnou čarou blíž z Polska do Černého moře nebo z Ruska?

Jenom se ptám v reakci na níže uvedený článek, abych věděl kdo je útočník a kdo se proti němu bráníl

https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-ruska-stihacka-nebezpecne-prekrizila-drahu-polskemu-letounu-40430879#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
elkon

Jestli jsi nechodil do školy, tak se můžeš podívat aspoň na mapu, třeba ti to dojde.

Další odpovědi
cochee

Ohledně rozeznání útočníka a bránícího se je vzdálenost domovských států jednotlivých strojů od moře naprosto irrelevantní. (Pokud se incident odehrál ve vzdušném prostoru nad mezinárodními vodami, mohl tam být po právu jakýkoliv stroj jakéhokoliv státu – třeba Papuy-Nové Guiney.)