zjentek

Je výhodnější sem položit větší množství otázek „těch k ničemu“, anebo pár „chytrých“?

Tupost vs. moudrost.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Nejlépe jen ty, na které chceš realně znát odpověď a ne jen si nesmyslně nahánět body.

Další odpovědi
Dochy

Výhodnější z jakého pohledu? Nejsem si vědom žádných hmotných výhod, které bys tady mohl získat… Kromě informací a vědomostí. A z otázek „k ničemu“ jich moc nezískáš.

anonym

Ptej se, co hrdlo řáčí. Od toho tu ty stránky jsou a já toho plně využívám.
Je pravda, že někdy je lepší nevědět, ale mně prostě vyhovuje ptát se na cokoliv.
Svoboda je dobrá věc. Cti kodex a svoje svědomí a pak ti ani nebudou tady moc mazat otázky. A když to smažou, tak to smažou. To se prostě stává. Tupost vs. moudrost jde do pozadí díky touze po vědění a vlastní zvědavosti.
PS: Beru si příklad z toho co řekl dědeček hříbeček!

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem!
Já se radši zeptám na cokoliv, než abych se stal medvědem!

dudu

Podle kodexu bys měl svými otázkami usilovat o poučení své i ostatních a pobavení všech účastníků na těchto stránkách.
Ptát se na blbosti je blbost a vypovídá o mentální úrovni autora.

Mc Merkurion

… neexistuje hloupá otázka – jestliže na ni hledám odpověď (což je podle mne smysl tohoto webu) … bohužel, v rámci „honění“ bodů, je dnes jednodušší položit několik otázek, než dát pár dobrých odpovědí …

ivzez

Nejvýhodnější je ptát se na to, co člověka opravdu zajímá,
a otázky formulovat tak, aby zaujaly více uživatelů.

Jedině tak je šance se něco dozvědět,
případně zjistit názory více uživatelů…