Gus_Fring

Je VŠCHT pro ty, co se jinam nedostali či nevědí, kam na VŠ?

Dnes mi učitel na chemii řekl, že Vysoká škola chemicko-technologická je pro ty studenty, co se na jinou vysokou školu nedostali anebo vůbec nevědí, kam jít. A poté dodal, že jsou jen opravdu výjimky, když jsou studenti, co vědí, čeho chtějí dosáhnout a jdou na VŠCHT.

Vím, že tu jsou lidé, co vystudovali VŠCHT. Berete toto tvrzení od učitele jako pravdivé? Jak to vnímáte?

Nejlepší odpověď
Schluker

Je vzdycky komicke, kdyz ucitel (absolvent pedagogicke fakulty) plive na skoly s odbornym zamerenim. VSCHT je velmi kvalitni skola. Samozrejme zalezi na oboru, ale to je tak u vsech skol.

Další odpovědi
Pepa25

Neřekl bych:

Zdroj: https://alumni­.vscht.cz/uspes­ni

Emefej

Já jsem na VŠCHT šel, protože mě bavila chemie, zejména výbušniny, po chemické průmyslovce jsem o jiné VŠ nepřemýšlel.

Ametyst

VŠCHT je těžká škola. Právě proto, že je obtížná, přijímají snadno, protože se tam přihlásí málo uchazečů. Potom buď je to začne bavit a zajímat, nebo shoří na matice.

Gus_Fring

Schluker: Vystudoval Přirodovědeckou fakultu.