Rokio

Je více příjemné pro člověka koupat se v moři, nebo ve sladkovodní vodě (rybník, potok, řeka atd.)?

Co je lepší?

Odpovědi
da ny

Pro mne v moři.
Do rybníků si pro infekci už léta nechodím 😉
Lékaři v oboru ORL a urologie by mohli psát romány…

Disraeli

Pro kterého?

Je třeba brát v potaz, co dotyčný preferuje. Někdo raději moře, jiný hory (a třeba jezera v blízkosti hor a lesů). Příjemné však může být obojí (stejnětak nepříjemné, když jsou blbé okolnosti). Zde není jednoznačná odpověď.
Počasí, množství lidí, čistota, hustota vody a co má jednotlivec raději (slaná X sladká). Podle nálady. Podle konkrétní lokality. Není řeka jako řeka ani moře jako moře. Nemluvě o tom, že může záležet i na konkrétním místě toho vodstva (v moři u pláže nebo někde se svo lodí na širém moři; řeka a její koryto se taky bude lišit podle lokalit).
Avšak, pokud už sladkovodní vody, tak jezero a řeka určitě ano. Ale potok a rybník asi moc ne. Potok většinou nemá dostatečné množství vody a rybník je prostě uměle vytvořená nádrž pro ryby (jako koupat se tam dá – záleží co je to za rybník, jak velký, jak čistotný, kolik a jaké ryby tam jsou, případně i jiné potvory – jako třeba pijavice, ale jezera jsou zpravidla mnohonásobně lepší). To už možná raději koupaliště (ne bazénová, ale taková ta přírodnější, taky uměle vytvořená).
Moře a jezera jsou za mě srovnatelné. Záležé kde a kdy. Taková horská jezera jsou možná i lepší než moře.

Savier

Mnohem lépe si mi plave v moři. Přece jen slaná voda nadnáší, tím pádem je to plavání méně vyčerpávající.

Drap

Každému vyhovuje něco jiného