palkia8

Je vhodné požadovat kompenzaci za nedodržení lhůty pro vyřízení stížnosti?

Je vhodné požadovat kompenzaci při odvolání na nadřazený správní orgán, když vedení polikliniky nedodrželo lhůtu pro vyřízení stížnosti (60dní, už teď je to 100) a nijak mě neinformovalo.

Odpovědi
Drap

Můžeš požadovat co chceš. Otázkou je, zda ti to vedení polikliniky přizná, Zřejmě se jí chtít moc nebude, pak bys musel kompenzaci vymáhat soudně.