Hetty

Je vhodné, abych na konci školního roku dala polibek svému učiteli? A na tvář, nebo na rty?

Jsem na střední škole, v prvním ročníku. Našeho vyučujícího mám velmi ráda.

Nejlepší odpověď
samicek333

Podle mě to není vhodné, stačí potřást rukou a polibek na tvář až na konci čtvrťáku.

Další odpovědi
Kepler

Na rty je to moc důvěrné, ne-li vyzývavé. Na tvář už lepší, ale na místě by bylo nejlépe přitisknout tvář na tvář. Ať z toho chudák kantor nemá šok. 🙂

postcd

Na tvář. Ani svou babičku, mámu jsem nelíbal na rty
a určitě poděkujte a pokud bude i příležitost (i někdy jindy), tak řekněte čeho si vážíte

redy

Líbání není nikdy vhodné, kantor student, až budeš mít ukončenou školu a budeš se sním chtít líbat a on nebude proti – pak klidně:-)

karel.xyz2

první ročník čeho… SŠ, VŠ, nebo ZŠ 🙂?

xxx3

zkusil bych „francouzáka“ ;)

redy

😁