Maggie.b

Je věta „Who knows if he doesn't hide something?“ gramaticky správně?

Zajímalo by mě, jestli mohu použít frázi „Who knows?“ se záporem. (Kdo ví, jestli něco neschovává (netají) (např. při vyšetřování nějakého případu) – Who knows if he doesn't hide something?")
Děkuji. 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Gramaticky ano až na ten čas – použil bych přítomný průběhový – , ale v kontextu vyšetřování případu bych spíš řekl „Who knows if he has anything to hide?“.