Avatar uživatele
DDarent

Je ve hře tanoth trik, jak získat krvavé kameny???

Kdybyste chtěli do bratrstva na S1 tak vás vemu. (bratrstvo Decepticons)
Doplňuji:
Na co nabouret se do systému??? stačí lepší program, který dokáže ovládat flash a je to............ Jednou sem takovej program zkoušel, akorát to bylo na účtu kámoše a fungovalo to dobře.....
Já sem se navíc ptal na trik, ne na hack..... reklama??? co je na tom, že potřebuju pár lidí aby pomohli s bratrsvem??? kdyby to byla reklama, tak bych si tam dal adresu registru, abych dostal body za pozvání.......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4738 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
VoxMortis

No nelíbí se mi že si děláš reklamu na bratrstvo nebo co to je.

Ale jedno ti můžu říct rovnou – rozhodně nejsou. Tohle je online hra, která běží na serveru NE u tebe v pc takže ji nemůžeš nijak zmanipulovat, cheatovat a podobně. Jediný způsob je nabourání do databáze, ale předpokládám, že to mají sakra jištěné takže jedním slovem NE.

Když to máš vyřešené proč se tady na to ptáš ? 😁 Jinak Tanoth jsem sice nikdy nehrál, ale myslím že tam není ani špetka FLASHE stejně jako v BiteFight(u) a podobných hrách. Nevím jaký program ste zkoušeli a na jaké hře, ale nemyslím si že by něco takového existovalo… Na tom že potřebuješ lidi není nic, ale na tom, že to píšeš zde je něco.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby