DDarent

Je ve hře tanoth trik, jak získat krvavé kameny???

Kdybyste chtěli do bratrstva na S1 tak vás vemu. (bratrstvo Decepticons)
Doplňuji:
Na co nabouret se do systému??? stačí lepší program, který dokáže ovládat flash a je to............ Jednou sem takovej program zkoušel, akorát to bylo na účtu kámoše a fungovalo to dobře.....
Já sem se navíc ptal na trik, ne na hack..... reklama??? co je na tom, že potřebuju pár lidí aby pomohli s bratrsvem??? kdyby to byla reklama, tak bych si tam dal adresu registru, abych dostal body za pozvání.......

Odpovědi
VoxMortis

No nelíbí se mi že si děláš reklamu na bratrstvo nebo co to je.

Ale jedno ti můžu říct rovnou – rozhodně nejsou. Tohle je online hra, která běží na serveru NE u tebe v pc takže ji nemůžeš nijak zmanipulovat, cheatovat a podobně. Jediný způsob je nabourání do databáze, ale předpokládám, že to mají sakra jištěné takže jedním slovem NE.

Když to máš vyřešené proč se tady na to ptáš ? 😁 Jinak Tanoth jsem sice nikdy nehrál, ale myslím že tam není ani špetka FLASHE stejně jako v BiteFight(u) a podobných hrách. Nevím jaký program ste zkoušeli a na jaké hře, ale nemyslím si že by něco takového existovalo… Na tom že potřebuješ lidi není nic, ale na tom, že to píšeš zde je něco.