Bronzový

Je Václav Klaus schopný kontrolovat své myšlenkové pochody?

Nemám rád hledání zlého úmyslu v tom, co lze vysvětlit pouhou hloupostí. Tak přemýšlím, co si myslet o Klausovi.
Doplňuji:
Ještě dnes ráno jsem si myslel, že je Václav Klaus jedním z nejschopnějších zločinců v naší historii. Ale dnešním obhajováním amnestie začínám pochybovat o jeho duševním zdraví - dnes už snad není nikdo, kdo by viděl její přínos.

Co si myslet o dalších... Raději budu mlčet.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kikina je buzna a to je fakt, s kterým bohužel nelze dělati nic. A jako takový vedl zemi ..není jeho chybou, že při předání státu z rukou komunismu nikdo moudřejší než on po ruce nebyl. Tedy byl, třeba já a je nás víc, jenže mi jsme se tehdy, z úcty k vlasti, nikam necpali a vovovotom to je. Takže máte , co jste chtěli a to máte za to, dějiny nezměníš. Příště, nežli cinkat jako úchyl klíčema, je lepší myslet ..myslet dopředu ,D

Další odpovědi:

Většina toho, co VK dává najevo veřejnosti, je pečlivě promyšlené a propracované ´divadlo´, jsem dalek toho, abych se domníval, že je neschopný či hloupý...
;-)

Zlatý

Posuzování myšlenkových pochodů, zvláště u bývalých vysokých politiků, přísluší jen patřičným odborníkům.

Bronzový

Je docela smutný, že si něco chete o něm myslet, ačkoliv éru svého vladaření už zanechal někomu jinému. O tom si můžete myslet víc věcí ;)

Pokročilý

Je-li ten pochod něco jako "usmívat se-vzít propisku-říct něco hezkého veřejnosti", tak jsem si touto schopností zcela jistý

Zlatý

pán válav, čobyrád panovník, na rozdiel od svojho šišlavého kolegu, sa snažíl národ spájať (všetxi sú idioti, globálne otepľovanie neexistuje a pod.) že sa mu to podarilo až prepustením 11.000 zlčincov, je vec druhá.

nie, pán klaus rozhodne nie je blbec, dokáže kontrolovať svoje myšlienkové pochody.
je totiž korunovaný blbec.
bez urážky, vážne.

Obávám se, že ješitnost a samolibost tohoto pána jsou natolik dominantními vlastnostmi, že dokáží převést sebelepší myšlenku do zcela absurdní podoby. Nikdy jsem ho neobdivovala ani neměla ráda a domnívám se, že lepší vztah k němu nikdy mít nebudu. Chápu, že vrcholová politika rovná se vrcholové divadlo, ale některá ne příliš rozumná prohlášení páně Klause mi jako hraná nepřipadají. Rozhodně ale nepatřím k lidem, kteří by měli zájem sledovat jeho myšlenkové pochody. Na to se mám opravdu moc ráda.

Zlatý

Hodnotiť psychický stav iného nám nenáleží. Na to povolaní odborníci. My môžme vysloviť len laický názor - pohľad z vonku.
Z minulosti sa poučme, súčasnosť žime, na budúcnosť sa pripravujme...

Bronzový

U některých politiků o tomto pochybuji, někdy tyto myšlenky snad jsou schopni kontrolovat. Klaus například lyžuje a podařilo se mu zatím dojet dolu na lyžích a nahoru vlekem. U některých akcí o tom pochybuji, ale je možné, že to dělají proto, aby se zalíbili určité skupině vlivných lidí.

Já osobně si myslím, že Václav Klaus jeden z nejinteligentnějších lidí. Pokud jde o amnestii tak jsem toho názoru, že kdyby soudy dělali to co mají tak by žádná amnestie nemusela být.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

Kelt:

áno, máte pravdu.
chuck norris overil skutočnosť, že vlekom sa dá zísť i dole, ale ako jediný zdolal zjazdovku hore kopcom.
existujú neoverené správy, že sa o to pokúšali pán klaus, ale matka mu to údajne zakázala (je zaujímavé, že v tejto súvislosti nepadlo ani slovo o pani Lívii, má sa za to, že mohla robiť testovacieho panáka v réžii pána Zemana [ešte pred nomináciou na veľvyslankyňu v sr, kde pre ňu v tatrách mienia vyhradiť zjazdovku [má sa volať Pokusná, Klausova zjazdovka to bude až po smrti Klausa/Klausovej]).

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.