Avatar uživatele
zjentek

Je uživatel Elkon tajemným rozsévačem dobra?

Já od časů, kdy se zde tento uživatel znenadání vyskytl, se cítím všeobecně velmi dobře. Možná, že nějakým způsobem dokáže stahovat negativní emoce z okolí na sebe, kde se pak hromadí. Jsou tací jedinci. Jsou vyzrálí a všichni okolo nich se pak cítí vyspěle. Jsou silní a stateční a za to jim patří dík.

Chtěl bych touto cestou popřát všem ostatním uživatelům dobré vůle šťastný nový rok, smysluplné věčné otázky a ty správné odpovědi na všechno, co si jen dovedete představit! (; Na své pouti stále silný vítr do plachet, až do samého cíle, to vám přeji já, růžový slon.
Néééééééééééé, to byl fór- to vám přeji já, Zjentek. I když… viete čo, spravme kompromis: To vám přeji já, růžový slon Zjentek! Děkuju 😉

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Pokud ano, tak je to opravdu dobrý herec. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jsem rád, že se cítíš dobře, ale to ti stejně nepomůže. A tvé emoce mě nezajímají, protože se snažím být vždy nad věcí. Což ty dle tvých dotazů nedokážeš. Ale „šampáňo“ si klidně dej, tím už nic víc zkazit nemůžeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Tobě také šťastný Nový, i nový rok. 😎😎🎆🎇🎉🎊🎈🎈🎐🎌🥂🥳

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Jsem o tom bytostně přesvědčen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Brablenec, děkuju.

Avatar uživatele
zjentek

Vidíte? Když si přečtete odpověď Eklona, seznáte, že jsem do podotázky vkomponoval jeho odpověď ještě dříve (logicky), než sám odpověděl. Jeho odpověď je důkaz. Děkuju.

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Známe své poppenheimské. 😁 Veselého Silvestra a šťastný nový rok! Am.

Avatar uživatele
quentos

… pappenheimské, když už…

Avatar uživatele
zjentek

Ametystík, děkuju 😘

Nový příspěvek