paul1

Je účinný postřik Sulkou pro rzi hruškové?

Máme napadnuté dvě hrušně rzí hruškovou. Mám k dispozici Sulku, byl by účinný postřik např. 6% roztokem (na jaře) proti této houbě? Za odpovědi předem dík.P.

Odpovědi
Lamalam

Možná ano, proti houbovým chorobám, třeba padlí, to zabírá. Takže možná to bude účinkovat i na rez hruškovou. Ale vždy jsem si myslela, že se to používá jenom na česnek.

cochee

Teoreticky by se to dalo zkusit, ačkoliv hrušková rez není vyjmenována v chorobách, proti kterým Sulka účinkuje. Mimochodem, Sulce skončila v ČR registrace a její prodej u nás končí, nakupte si do zásoby.