VanEgg

Je u vás silný led na bruslení?

U nás ve městě se na ročnících bruslit nedá.Musíme jedině na Lipno.Co u vás?

Odpovědi
Emefej

Teď jsem v Egyptě a tady se zatím bruslit nedá.

odpomass

Ještě je docela brzo na kvalitní led, spíš až o víkendu…

helcaify1

U nás bruslí na rybníku už tak měsíce. Mezitím to trochu roztáho ale dnes jsem šla okolo a opět už si všichni užívají zimních radovánek :)

honza19hk

bruslit se tu dá,rybníků je tu dost,ale za bezpečný led bych to ještě nepovažoval.Jinak když je hodně pod nulou dá se jet na kole po zamrzlé orlici z HK až do Týniště n. O. Naposledy jsem to jel 2010,loni to nešlo,led nebyl dost silný.

venkovan

No nevím – včera jsem chodil po ledě a najednou jsem byl o půl nohy nižší a všechno studilo.
Stejně je to zajímavý. Americký, ruský či jiný akční hrdina spadne do vody, rozláme led, vyskočí, zpět, dožene negativního hrdinu, zmlátího do krychličky a ještě přitom křičí úderná slova.
Já smočím obě nohy po kolena, a jsem rád, že se doběhnu pár desítek metrů se vyzout a převlíknout. Asi je to tím, že nejsem akční.