Miroslavst

Je u vás letní kino? Pouštění prasátek.

Tady u nás je letní kino, no spíš teď v létě promítají filmy na plátno zde na náměstí.
http://kamera­.omegatech.cz/
Nevíte, zda se dají pouštět prasátka i teď večer? Stačí k tomu pouliční osvětlení?
Že bych si vzal zrcátko… :D

Nejlepší odpověď
anonym

no ty seš záškvara!

Další odpovědi
Jahoda

U nás bohužel nemáme. ☹ Jinak jsem na něm byla a kráása 🙂 Snad bude i někdy v našem městě 🙂

elektrikář

Pouštět prasátka se vám asi nepodaří to je málo světla. Pokud chcete zlobit promítače a diváky
zkuste leizrová ukazovátka.

BEAES

U nás je letní kino a rádi ho navštěvujeme, je to velmi romantické. Doporučuji.

martina1

U nás není žádné kino a pouliční osvětlení končí pod naším domem,takže jedině,že by nějaké kinopředvedli lišky,co tu dávají dobrou noc:-)

panenka

Ano máme u nás Letní kino včera dávali AVATAR,dnes SHREK zvonec konec a zítra Ženy v pokušení a protože bydlím blízko kina když vylezu na terasu vidím filmy zdarma a nemusím za ně platit.

kapka

Já bych mohla odpovědět doslova, to co Martina1. My nemáme jenom stejného manžela, my máme i stejný dům! 🙂

Michal

A taky je tam něky tma:-)))