zjentek

Je tungsram kvalita, nebo jen jde o špatný pokus imitace značky osram?

Nejlepší odpověď
Arne1

Proč by to měla být imitace ?
Wikipedia: Tungsram je maďarská společnost vyrábějící žárovky a elektronky. Byla založena roku 1896 a od roku 1989 je součástí společnosti General Electric.

Další odpovědi
plavcik

Žárovky tungsram jsem používal často a oproti osramu jsem je myslím měnil méně často. Osram mi přijde že za víc peněz vydrží míň. Ale samozřejmě nemám zaznamenanou každou žárovku kdy se měnila a kolik nasvitila, takže je to spíš subjektivní pocit.

elkon

Najdi si recenze. Každý preferuje to, co mu vyhovuje.