stana73

Je tu nějaký farmář, farmářka?

Jsem chovatelka, ale nelíbí se mi velkochovy. Mám radši farmy, kde je bližší kontakt se zvířaty a i rostlinami.
Doplňuji:
Díky,ale nejde mi o vdavky :)))

Nejlepší odpověď
venkovan

Pokud bychom přešli na tradiční chovatelství, tak se potraviny nepříjemně zdraží a bude také potřeba větší plocha pro tyto chovy. Dnes kdo má, koupí sí z tradičních farem, kdo nemá peníze koupí si z klecí.
To co se mi líbí a nelíbí není podstatné.

Další odpovědi
Paulovič

http://www.ipri­ma.cz/porady/far­mar-hleda-zenu

stana73

Nemá smysl rozebírat ekonomiku,my to nevyřešíme,začít se musí odshora.Zemědělství je z části zlikvidované.Stačí si všímat,kolik statků a pastvin je ladem.Ono tak populární Bio taky není Bio,kdy se k nám trmácí třeba z balkánu v bůhvíjakých podmíkách.Já jako chovatelka vidím velkochovy proti přírodě a uměle vykrmené a vystresované zvíře nemůže dodat kvalitní produkty.Nicméně moje otázka byla vedená k podobně zaměřeným lidem,jako jsem já a ne k vyřešení problémů v zemědělství.