Je toto správná otázka?

Tímto se ptám,líbilo by se vám,kdyby sem někdo vkládal dotazy se stejným avatarem jako máte vy?
Takhle to dělá Ypsilonovič.Jeho otázky se tu na štěstí moc dlouho neobjeví.
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je mě to jedno jáký kdo má avatar,Především čtu otázky a na ně reaguji pokud mohu a jsem na odpovědích.

Další odpovědi
setapouch

A co výchozí avatar, jak bys postihoval ty, co si ho nezměnili a mají tedy stejný, jako desítky lidí před nimi? ;)

Snažím se nerozlišovat otázky a odpovědi podle toho, kdo je píše, ale podle kvality. Nicméně přiznávám, že některé uživatele ignoruju, ale nepotřebuju k tomu avatar, poznám je už podle stylu psaní.

Takže je mi jedno, když má někdo stejný avatar jako já. A není to správná otázka, protože předpokládá unikátnost avataru.

Dochy

Ano
Otázka formálně odpovídá pravidlům serveru. Nicméně řešit takové ptákoviny… Veřejně… No nevím…

johana 56

Je,pokud sama funguji pod jdiným avatarem.Můj styl a chyby málokdo napodobí…
Nehodnotím avatar,ale příspěvek.
Také virtuální svět občas nechtíc prozradí,co se o jiném „šeptá v zákulisí“…

Löwe

Ne, já bych za to udělil nějaký trest, třeba v podobě zablokování na 1 den. Pokud by to nepomohlo, tak by se to pořád stupňovalo.
Doplňuji:
Myslím, že je docela rozdíl mezi výchozími avatary a fotkou, kterou si tam uživatel dal sám.

anonym

Jo, líbilo, ale znalí mého avataru by záhy přišli na to, že jde o hlupáka, který používá můj avatar.

led

Otázka je síce správne položená, ale významovo úplne zbytočná.
Len sa pozrite, koľko ľudí má rovnaký avatar ako ja a neprekáža mi to.
Avatar je len také grafické zvýraznenie užívateľa. Niekomu stačí silueta a niekto chce zasa zapôsobiť obrázkom. Iné je, ale použiť na avatara tvár osoby verejne známu, pokiaľ to nie je vlastná tvár užívateľa, prípadne „licencované dielo“, ku ktorému má k zverejneniu autorské práva konkrétny človek… pri použití takejto cudzej tváre sa užívateľ dopúšťa nielen prehrešku voči pravidlám slušného správania, ale aj plagiátorstva.
PS.
Pri použití mena niektorého užívateľa, si tento nick radšej skopírujte, aby ste sa nedopustili chyby: Ypsilonovič nie je Ypsilonović. Takúto chybu tu zámerne robili niektorí plagiátori s úmyslom poškodiť dobré meno riadnych užívateľov.

anonym

A máš nějaké zásluhy na tom, že se tu moc dlouho neobjeví?
Doplňuji:
nejsem Ypsilonovič, ale Ypsilonović

anonym

Je mi to úplně jedno, jaký má kdo avatar, když tady bude padesát stejných, co mám já, bude mi to fuk, protože to stejně nejsem já, není to moje podobizna a nejsem tady od toho, abych někoho pronásledovala, rejpala do něj až tak, že by musel odejít, tolik námahy do toho nevložím, když mě někdo štve, napíšu mu to a snažím se ho ignorovat, když je slušný on, jsem i já. Pro někoho hloupá otázka může být pro druhého zajímavá, jsou tu staří lidé, střední věk i děti, každého zajímá něco jiného a to, nač se ptá je pro něj určitě důležité. Taky někdy ujedu, odpovím tak, že si někdo i pomyslí, jestli jsem si něco nešlehla 🙂,to záleží i na náladě, to přiznávám, já nejsem bez chyby a ani nikdo jiný, Taky je fakt, že když se tady neodpoví arogantně, nikdo si toho ani nevšimne, taky to zkouším a docela mě to udivuje. Nebo když někdo má ve své otázce chybu…no proč na to upozorňovat? Příklad: Máte ládi červenou barvu? a odpověď největších rejpalů zní – nepíše se „ládi“, ale „rádi“…tak to není odpověď a stejně dostane nejvíc palců. Každý píše, jak moc mu nezáleží na bodech, ale maže a maže, jak to jen jde. No, to u jsem se ale dostala daleko. Nechme všechny, ať se ptají, nač chtějí, je to jejich právo, od toho tady jsou, nevysmívejme se jim za to a když, tak nějak slušně, bez hrubostí, aby se kvůli tomu nikdo netrápil, aby mu nebylo líto. Napsala jsem odpověď taky ošklivě, vysmála jsem se matesaxovi za otázku na psaní, ale on je moudrý, ignoruje to a já se mu tím omlouvám. A pokud se někdo ptá tak, že je úplně jasné, že tím provokuje, ignoruju to, nebo odpovím, na co se ptá, Ypsilonovič tě štve, tak ho ignoruj, mě nic neudělal, odpovídám mu, když vidím jeho otázku, to všechno jsou takový dohady o ničem, vyprdni se na to 🙂 I mě tady sposta lidí ignoruje a to jen proto, že jim napíšu do diskuze, proč rejou. Ignorují oni mě, ignoruji já je a je klid a votomtoje 🙂
Doplňuji:
A navíc Ypsilonović nemá stejný avatar, možná měl, ale už nemá -)

JájsemRaibek

Obrázek není pohoršující, nevhodný atd. jak uvádí pravidla.
Není to osobní fotografie tvé osoby.
Pokud se někomu líbí a vybere si ji a pokud se někomu dalšímu rovněž líbí a vybere si ji, nemůžeš nic namítat.
Něco jiného by to bylo s tvou fotkou, popř. pokud by byl obrázek nevhodný.

mosoj

Otázka hodná děcka z mateřské školky.

anonym

mosoj – Jste divný,posíláte nemocné děti s hnisavou angínou do školy,podporujete parazity a občas se vyjadřujete jako netknutelný vetešník,ale hlavně,že vaše odpovědi jsou kvalitní a většinou nikým nepodpořené pane inženýre.

anonym

co naděláš