zjentek

Je toto celkem dobrej vánoční stromek?

… letos jsem to tunil mírně do červena s jemným žlutým podsvícením, aby to na nové výmalbě v tónu slonové kosti moc nerazilo. Vím, že tady někdo ukrutně nenávidí Vánoce a vše s tím spojený (asi špatný vzpomínky na dětství), tak jsem si řekl, že bych mohl podobným lidem udělat radost a tímto mu ještě více zvednout jeho „vánoční“ nálady ;) … tady to je-

https://ctrlv­.cz/bllm
… tak co, jde to?
… a přeji brzkou bohatou štědrovečerní hostinu!-

https://ctrlv­.cz/I5O0

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Originalita se cení, mně se to líbí :)
Krásné Vánoce.

Další odpovědi
chachar1922

Smekám :) Moc pěkné.
Krásné Vánoce přeji.

BANAN93

Docela zajímavej nápad – hlavně se mi líbí ty ozdoby

ReHu

Stromek dobrej 🙂. Místo klasického stromku bych ho nechtěla, ale jako dekorace moc pěkný.
Díky za inspiraci. Možná to příští rok zkusím na venkovní zeď na stranu k silnici.
Jak drží polohu?
A jak se jmenuje model / ka, co pózuje před stolkem 🙂 ?

Kepler

Je celkem dobrejej, až na to, že to není stromek. Hezké vánoce!

Lamalam

Je to zajímavé. Osobně bych to domu nechtěla.

Danina65

Urcitě zajímavé, soused to má venku na fasádě, osvícené led diodami. V interiéru to vypadá útulně.

Lamalam

ReHu – modelka je Fanynka.

zjentek

Děkuji Lamolam. Celým jménem- Fantasy Zlatá Orchidej, ale do povědomí se dostává jako Fany(nka)

zjentek

Lamalam- výhodou je, že nevoní ;)

ReHul- mrkni na první obrázek, uvidíš, jak visí.

ReHu

Jj. Já jsem zprvu pátrala, jak jsou spojená patra 🙂

zjentek

..silon

briketka10

Móc hezký a originální hodil by se mi
do nového bytu např. do kuchyně 😁

zjentek

proč ne, já ho mám v předsíni, přímo pod schody.
To budeš jedna z mála, která tady stromeček bude mít, cituji:
Sůwa
Myslím, že nás tady dost, pro které je nejlepší vánoční stromeček – žádný stromeček. To neustálé připomínání Vánoc je dost deprimující…
…tož tak ;)