quentos

Je tohle vůbec v „nejvyspělejším státě světa“ možné?!

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/256930-dospivajici-divky-v-usa-netusi-ze-sexem-otehotni.html
Doplňuji:
Drap: to jsme se před 15 lety učili v zeměpise :{D>

Nejlepší odpověď
led

Nič vám nehovorí výraz harašment? – aj pohľad muža na ženu môže byť sexuálne obťažovanie.
Tak ďaleko došli v tej Amerike. A hovoriť s diečatmi o sexe a nebezpečí počatia? Veď, kto by to učil? Učiteľ, hneď by bola podaná žaloba za pedofiliu a sexuálne obťažovanie. Učiteľka, rozmýšľali by, čo keď je to lesba, taká tu nemá čo hľadať!
Niekde stačí sa zviesť so ženou vo výťahu a … žaloba na krku. Tak sa nedivte. Veď len nedávno uznali Darwina :)
A školstvo, na jednej strane, pokiaľ ide o USA a techniku je vyspelé. Pokiaľ ide o znalosti o ostatných štátoch, sú považované buď za jednu z kolonizovaných republík, alebo nestoja ani za zmienku. Výnimkou sú obchodní nepriatelia a teroristi, to sú tí zlí a o nich treba vedieť, len ako ich zlikvidovať. Američan je jednička, potom dlho nič a potom…
Ale aby som upokojila aj USAfilov, nie je to až také čiernobiele, ako sa to zdá.

Další odpovědi
Drap

Možné to je, ale netuším, jak jsi došel k názoru, že jde o nejvyspělejší stát světa. To se nám jen snaží namluvit jejich politika a taky media. Skutečnost je podle mne uplně jiná. Faktem taky zůstává, že zhruba 30% americké polpulace dělá třeba problém , po skončení střední školy , správně vyplnit průvodku na poště.
Doplňuji:
My ano, ale v tom ,,nejvyspělejším" státě to zřejmě nějak podceňují, asi se domnívají , že pro ně, když jsou nejlepší, jsou podobné obyčejné věci zbytečné.

fcoop

Nebral bych to vážně.To by ta děvčata v „jůesej“ musela být dementní.
I tam pobíhají zvířátka a nerozmnožují se pučením. Např.
A jak si rodiče pořídili takové děťátko – koupili si ho v samošce? Atd.
Doplňuji:
Je docela legrační,kolik úvah,které překračují rozměr dotazu,padlo.
To je na malý fejeton.

ten který je

To co popisuje Rudé právo,se může odehrávat v každém státě.Stačí se podívat na vysokou porodnost některých našich spoluobčanů,kteří někdy otěhotní mnohem dříve a leckdy i v rámci příbuzenských vztahů.
Doplňuji:
To Ella:Pokud tomu tak je,můžeme vypravit z ČR misionáře a naučit zaostalé obyvatele USA pokroku který vládne u nás.

ReHu

Myslím, že to je uspěchanou dobou.
Ale co říci na toto?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/256933-v-britskych-nemocnicich-zemrou-denne-ctyri-lidi-na-podvyzivu-a-dehydrataci.html?ref=bo­xE

redy

Tomu se ani nechce věřit.

WeeBear

Ten článek mi přijde přehnaný – nemůžu si pomoct.
Ale pokud je to tak, jak to vypadá a jak je to napsáno, tak jde úroveň jednotlivých států docela do kytek..

Ella

je to možné, Američani jsou hloupí… je tomu tak
nedávno jsem viděla video z jedné TV show (něco jako naše Nikdo není dokonalý), kde se Američanů ptali, zda dokážou vyjmenovat tři státy začínající na U. Jeden z desíti si vzpomněl na Utah a ostatní nic… přitom všichni žijou v USA…
stejně tak si vemte, že tak 80% Američanů, možná i víc, nedokáže řídit auto s manuální převodovkou…
Američani si myslí, že jsou nejvyspělejším státem světa, ekonomicky možná jsou na prvních místech, ale mentalitou lidí rozhodně ne, to se drží daleko vzadu…
Doplňuji:
ten který je: nikdy jsem neřekla, že ČR je vyspělý stát…

IK

Odpovědi mohou být zkreslené tím že se k následkům nechtějí hlásit. Puberťáci to dělají běžně.
Na otázku: „Věděla jste že můžete otěhotnět?“ prostě odpoví „ne“ ne že by nevěděla že je to možné, ale že si nepřipustila že by se to stalo jí.
Nejčastější důvod proč si rodiče rvou vlasy je tahle zdánlivá hloupost jejich dětí. Já tomu říkám „odpuzovač“ když dítě chce aby rodič vypadl a neprudil, pustí si hnusnou hudbu nebo řekne něco co té osobě vyrazí dech a nemá slov.