Rokio

Je tohle superschopnost, nebo je to jenom nezvyklost či výjimečnost?

Mám čtrnáckrát rychlejší regeneraci než má obyčejný smrtelník. Z vysoké horečky se uzdravím za pouhý jeden den.

Nejlepší odpověď
Adam2

Je to naprosto běžné. Já se uzdravím za noc – cca. za 12 hodin spínku.

Další odpovědi
led

Túto superschopnosť má v priemere polovica obyvateľstva Zeme.

PS.
Môžte mať tú superhorúčku z vašich otázok, aspoň mne, keď ich čítam sa niekedy začína meniť tlak. Určite nie som sama s touto diagnózou

Mc Merkurion

… už nech těch blbostí a podívej se na realitu, nevim v jakym žiješ světě, ale toto je naprosto běžné a v mnoha případech i nutné …

Adam2

spánku*