Je tohle humanitární pomoc?

http://aeronet­.cz/news/recko-zadrzelo-lod-s-humanitarni-pomoci-pro-uprchliky-v-evrope-uvnitr-bylo-5000-brokovnic-a-pul-milionu-americkych-naboju/

Nejlepší odpověď
jpau

Mám-li to říct kulantně, nevím jestli informace z portálů aeronet.cz a sputniknews.com může brát kdokoli vážně.

Doporučil bych si dohledat kdo za nimi stojí a vůbec se zamyslet nad určitou racionalitou článků, které tam vychází.

Další odpovědi
redy

Tý brďo, to je síla .

AmazedWolf

Už mají v Evropě vojáčky, tak ještě musejí vyřešit problém se zbraněmi. Vůbec mě nepřekvapuje že tam jsou Americké náboje. Stejně budou mít stejný práva jako evropský občané, tak si půjdou udělat zbrojní průkaz a pašování zbraní už nebudou potřebovat. A frau Merkel jim ty zbraně a průkaz jistě velmi ráda zaplatí, přece se v cizí zemi nesmějí cítit špatně kvůli tomu že se jim tu nelíbí naše zákony!

anonym

Ať na tohle odpoví ti, co tady chtějí ty uprchlíky.

suaeda

Na web jsem nahlédl a na liště prohlížeče jsem si hned otevřel informace o provozovateli webu. Majitel odněkud ze Skotska a server umístěný někde (asi) v Americe. Stačilo mi to a víc podobné stránky číst nemusím.

xxx3

není, tohle je totiž propaganda (jako všechno na tomto „zpravodajském“ serveru)