Avatar uživatele
anonym

Je tohle humanitární pomoc?

http://aeronet­.cz/news/recko-zadrzelo-lod-s-humanitarni-pomoci-pro-uprchliky-v-evrope-uvnitr-bylo-5000-brokovnic-a-pul-milionu-americkych-naboju/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, AmazedWolf před 3144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

Mám-li to říct kulantně, nevím jestli informace z portálů aeronet.cz a sputniknews.com může brát kdokoli vážně.

Doporučil bych si dohledat kdo za nimi stojí a vůbec se zamyslet nad určitou racionalitou článků, které tam vychází.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Tý brďo, to je síla .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AmazedWolf

Už mají v Evropě vojáčky, tak ještě musejí vyřešit problém se zbraněmi. Vůbec mě nepřekvapuje že tam jsou Americké náboje. Stejně budou mít stejný práva jako evropský občané, tak si půjdou udělat zbrojní průkaz a pašování zbraní už nebudou potřebovat. A frau Merkel jim ty zbraně a průkaz jistě velmi ráda zaplatí, přece se v cizí zemi nesmějí cítit špatně kvůli tomu že se jim tu nelíbí naše zákony!

Upravil/a: AmazedWolf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ať na tohle odpoví ti, co tady chtějí ty uprchlíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Na web jsem nahlédl a na liště prohlížeče jsem si hned otevřel informace o provozovateli webu. Majitel odněkud ze Skotska a server umístěný někde (asi) v Americe. Stačilo mi to a víc podobné stránky číst nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

není, tohle je totiž propaganda (jako všechno na tomto „zpravodajském“ serveru)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek