kno

Je urážka, když napíšu do smsky druhe osobě, že nemůžu změnit zákony?

Je urážka, když napíšu do smsky druhe osobě, že nemůžu změnit zákony? Když po me něco chce a Já to neovlivnim.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to určitě urážka neni. Pokud ovšem nejsi zákonodárce. I když tvůj dotaz naznačuje, že by jsi jím mohl být.

Další odpovědi
klumprt

Když bude mít dobreho advokata vemou ti aj Hadraplan.

Magix.cz

Těžko říct, když neznáme podrobnosti. Vis major :)

setapouch

Pred casem se jisty clovek pokusil bez pravniho duvodu obohatit na muj ukor. Nazval jsem ho verejne zlodejem. Podal na mne trestni oznameni pro pomluvu, policie vec predala prestupkove komisi, ktera mi vysvetlila, ze nazvani zlodejem muze druhy citit jako urazku. Zatlacil jsem vyvalene oci zpet do dulku, zvedl spadlou celist, sklopil hlavu… s takto uvazujicim systemem se nema smysl hadat. Zaplatil jsem tri tisice pokuty a sel se opit.

Z tohoto plyne ponauceni, ze v tomto Bananistanu se muze stat cokoli.

zuzuli103

Toto urážka není… je to pravda :D

ivzez

Urážka ne. Ale proč odpovídáte na něco jiného?

Pokud by po mně někdo něco chtěl, odpověděla bych jestli
to (ne)udělám, ev. bych mohla (ale nemusela) vysvětlit, proč.

lota

Urážka to není, ale těžko říct co člověka urazí.