mosoj

Je to ukamenování ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/287112-sestra-ktera-spojovala-falesnou-kralovnu-s-tehotnou-kate-je-po-smrti.html

Je to vlastně ukamenování davem, byť nepřímo ? Tak se to jeví mně!!
Hnus !!!!!

Nejlepší odpověď
led

„Nikdo není dokonalý“(Krampol), prípadne rôzne podobné relácie so zostrihom odpovedí typu ´smejme sa z neznalosti druhých´. Uvedomujú si však tí školení moderátori s mikrofonom psychický stav človeka ktorý zrazu hovorí s Bohom (mikrofon, kráľovná…), všetci ho počujú, aj hen suseda Rapotačka, rozum ostáva stáť, nenachádza slov, myšlienky roztrasené utekajú kade ľahšie, ako chytiť tú správnu, čo sa to pýtate, ano je to tak, že, pretože, bla, bla,…no už to mám za sebou, už len zotrieť pot z čela, zvolať rodinu a pozerať ne sväté slová z mojich úst.
Teraz si predstavte ten šok, keď zistíte ,že ste naleteli, povedali viac než mali, urobilly chybu a všetci, celý svet sa z vás smeje! Posmech je niekedy horší než kameňovanie, to fyzické väčšinou končí bolesťami a smrťou, ale raz končí. Kdežto posmech, ten ostáva veľmi dlho.
Ľudia, nie je len londýnske „kameňovanie“, takéto kameňovanie máme aj tu, bavíte sa na ňom, ale zamysleli ste sa nad obeťou?
Doplňuji:
Za to môžu médiá, moderátorky, slepice a iná hydina… Nie, priznajme pravdu,
Tento hnus, CHCEME TO MY, CELÁ SPOLOČNOSŤ (toto bol zúfalý výkrik do ticha a tmy), ľahšie znášame vlastné problémy, ak ich hrot môžme odvrátiť od seba, z cudzieho krv netečie…

Další odpovědi
venkovan

U nás média nejsou o moc lepší. Za největší primitivy společnosti považuji bulvární novináře. IQ mohou mít jakékoliv, protože se v testech nezjišťuje výška sociálního IQ.
A média jsou taková jací jsou jejich posluchači, čtenáři a diváci.
Je vidět, že špína vládne celým světem, a lidi jednoduššího myšlení ji ještě podporuje. Platí to pro celý svět.

manon

Bezohlednost, krutost. Naprostá absence empatie. Nejen novinářů, ale také internetové komunity a určitě i přímého okolí. Obecně to už platí – asi platilo vždy.

Čím kdo zachází, tím také schází – vrátí se jim to jako bumerang – ale aby to pochopili, neměl snad vyhasnout nevinný lidský život…

zzzzz

Chudák sestřička, umřela pro pobavení lidí. Ty média jsou fakt odporné, vždyť i Diana umřela díky nim.

BANAN93

Za to můžou ty z toho rádia – vydávali se za Charlese a jeho ženu

briketka10

moderátorka slepice :(