Avatar uživatele
Jose1f

Je to trestné, když na veřejnosti muž nosí ženské šaty?

Jsem muž. Když budu na veřejnosti nosit ženské šaty, bude to trestné? Když budu na veřejnosti nosit burku (oděv ženy islámského vyznání), bude to trestné? Když tak oblečený půjdu na fotbal, pustí mě tam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, fablen, dougie, Salvaje před 4771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fablen

nemyslím, že by nošení ženských šatů mohlo být trestné. Při maškarním na sobě také lidé nosí kdeco. Navíc pokud byste případně i dál byl upraven jako žena (malování apod.)…pak nikdo ani nemusí na první pohled poznat, že jste muž. To samé s oděvem druhým.

Pokud Vás ale někteří poznají, pak se musíte smířit s tím, že budete středem pozornosti a hovorů ostatních.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pokud je na sobě zrovna nemá při přepadení banky, tak určitě není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Pozor na oblečení ženy islámského vyznání,aby jsi neměl problém ze strany věřících islámu za urážku jejich výry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kocickaaa

Myslím si, že to trestné není....... ! tak nějak zamaskuj to, že si muž, aby si všichni mysleli že si opravdu žena x)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Trestné to nie je, pokiaľ nejde súčasne o páchanie trestného činu.
Fotbal – iná hromadná akcia
V prípade burky na mužovi radšej rátajte s bezpečnostnou kontrolou poriadateľmi fotbalu. Po kladnom výsledku nemajú dôvod vás tam nepustiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PitrSvitr

Nechci být nějaký předsevzetý, ale já bych se asi hoodně smál :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek