Bronzový

Je to sexuální úchylka, když se ženě líbí muži v uniformách? Existuje to i obráceně?

Doplňuji:
Slyšela jsem příběh, kdy žena zavolala na policii, že se jí něco stalo, tak jí tam poslali policajta a ona na něj skočila a dožadovala se sexu a policajt musel zavolat kolegy o pomoc. Pak to vysvětlila, že jí vzrušují uniformy a nikoho takového kolem sebe nezná. To už je trošičku moc, že?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ad Doplnění: No jo - to to už je moc - to už je úchylka až psychická choroba...
;-)
Ale třeba jednu z mých dávných ex-přítelkyň vzrušovala uniforma natolik, že v ´89 si vzala úplně blbýho ´pošťáka´ (tedy vojáka v praporčické hodnosti) a v momentě, kdy jej pro neschopnost v cca ´92 ´vylili´, zase se s ním rozvedla...
:-DDD

Další odpovědi:

Zlatý

Uniforma sestřičky, policisky, služky. . . . to jsou bežné oblečky pro erotické hrátky,takže si myslím,že to není žádná úchylka,že to je prostě pro zpestření.
Navíc,uniforma je sexy.Asi si už nepamatuješ dívčí šílenství,pokud skupina dívek viděla skupinu vojáků,toho pištění,mávání....

Stříbrný

V dnešní době to platí určitě jako úchylka, ale u našich babiček byly uniformy in:DDD
No tenkrát byli lidi na hlavu:DDD

Zlatý

ne není ..a naopak to existuje taky, já rád asijský holčičí školní uniformy
..a uniformu služky ..ale ta si pro mě za mě může nosit co chce
Doplňuji:
a jak ta žena z příběhu vypadala? Ať si alespoň dokreslíme, jestli jí ti policajti pomohli a nebo zpacifikovali

Zlatý

Je to úplně normální a to i pro ženy i pro muže. Také se mi líbí muži v uniformách, obzvláště někteří. Vypadají takoví urostlí, elegantní, mužní !:-)

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/foto.as px?r=zahranicni&c=A110430_1041 57_zahranicni_taj&foto=TAJ3acf df_p201104300238501.jpg

Bronzový

Ne není to úchylka, chlap v mundúru,teda pkd není vězeňský, vypadá lépe než v normálním oblečení ,stejně tak jako muž v klasickém obleku!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.