Avatar uživatele
Stingo

Je to sexuální úchylka, když se ženě líbí muži v uniformách? Existuje to i obráceně?

Doplňuji:
Slyšela jsem příběh, kdy žena zavolala na policii, že se jí něco stalo, tak jí tam poslali policajta a ona na něj skočila a dožadovala se sexu a policajt musel zavolat kolegy o pomoc. Pak to vysvětlila, že jí vzrušují uniformy a nikoho takového kolem sebe nezná. To už je trošičku moc, že?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, marci1 před 3538 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ad Doplnění: No jo – to to už je moc – to už je úchylka až psychická choroba…
😉
Ale třeba jednu z mých dávných ex-přítelkyň vzrušovala uniforma natolik, že v ´89 si vzala úplně blbýho ´pošťáka´ (tedy vojáka v praporčické hodnosti) a v momentě, kdy jej pro neschopnost v cca ´92 ´vylili´, zase se s ním rozvedla…
😁

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, Stingo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Uniforma sestřičky,poli­cisky,služky…to jsou bežné oblečky pro erotické hrátky,takže si myslím,že to není žádná úchylka,že to je prostě pro zpestření.
Navíc,uniforma je sexy.Asi si už nepamatuješ dívčí šílenství,pokud skupina dívek viděla skupinu vojáků,toho pištění,mávání…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

V dnešní době to platí určitě jako úchylka, ale u našich babiček byly uniformy in:DDD
No tenkrát byli lidi na hlavu:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ne není ..a naopak to existuje taky, já rád asijský holčičí školní uniformy
..a uniformu služky ..ale ta si pro mě za mě může nosit co chce
Doplňuji:
a jak ta žena z příběhu vypadala? Ať si alespoň dokreslíme, jestli jí ti policajti pomohli a nebo zpacifikovali

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je to úplně normální a to i pro ženy i pro muže. Také se mi líbí muži v uniformách, obzvláště někteří. Vypadají takoví urostlí, elegantní, mužní !:-)

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/foto­.aspx?r=zahra­nicni&c=A110430­_104157_zahra­nicni_taj&foto=TAJ3ac­fdf_p201104300238501­.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VanesskaMala

Ne, není. Je to rajc. Taky se mi líbí uniformy. A manželovi taky. Máme spousty erotický oblečků. Sex je s nima mnohem zhavější. Kupujeme je na e-kondomy a ten sex shop rozhodně doporučuju.

Avatar uživatele
Lailinka

Tak tomu jsem se hodně bránila, ale nakonec jsem přání manžela podlehla. My hodně nakupujeme na e-kondomy a tam ty role mají, takže jsem to zkusila a je to super rajc :)

Nový příspěvek