Je to pravda?

Člověk se prý nezraní(neuhodí se) kladivem při zatloukání hřebíku do zdi,když kladivo drží oběma rokama? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
LuciJe

🙂 pokud drží kladivo oběma rukama, nemá se moc do čeho praštit. Přesto bych tuto metodu raději nezkoušela – zaprvé si nemáte čím přidržet ten hřebík, a za druhé by se Vám tím kladivem dost špatně manipulovalo.

Další odpovědi
anetadela1

Ano je to pravda. Každopádně byste mohli zranit toho, kdo vám ten hřebík přidržuje 🙂

m.mrkvicova

😁 ehm, je to pravda, nema se do ceho uhodit..

magicm18

Pravda je ze se treba muzete uhodit do hlavy ono take zalezi jak je clovek sikovny