fcoop

Je to podvod, nebo není…proč?

Známý si stěžoval:„Zaplatil jsem 1200 kč za prostředek,který zvětšuje penis, a ti šmejdi mi poslali lupu“.

Nejlepší odpověď
arygnoc

není to podvod.

ale je to dobrej fór.

Další odpovědi
Ecata

To je jako když si borka objednala zaručený způsob jak zhubnout a místo toho jí přišel dopis se vzkazem:„Tak nežer.“

Berušinka

=D =D =D =D =D =D =D
Nic víc k tomu nejde napsat =D

P.S. Ta lupa musí být hodně dobrá za tolika peněz ..

Salio

řekla bych,že jako podvod se to nemůže brát,protože to svým způsobem plní účel,který si Váš známý přál:)

eLx

Hezký. :D

hornik.

Pokud očekával mikroskop tak ano.