Je to opravdu mozne?

V jedne diskusi jsem se docetla,ze exekutor ma pravo exekutne zabavit dítě,je to pravda,nebo holý nesmysl.Jestli je to pravda,co to jako znamena,nevite o tom vice?Pokud jo napiste mi to.Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

TOTÁLNÍ NESMYSL (v kontextu možných oprávnění exekutora).

TEORETICKY může být dítě rodičům nebo jednomu z rodičů vyjímečně ´odebráno´..., ale jen na základě soudního rozhodnutí a za asistence Policie ČR a zástupců dalších institucí na ochranu práv děti.

Další odpovědi:

Zlatý

uplny nesmysl,tohle neprovadi exekutor

Zlatý

nesmí vám tohle udělat je to nesmysl

Bronzový

podle mě nesmysl.

Pokročilý

Ano,je to mozne a pokusim se vam predstavit situaci,kde se takova vec aplikuje.Dite je svereno, jednomu s rodicu do pece ano,ten druhy ma urceno,ze kazdy druhy vikend v mesici,stravi toto dite s timto rodicem ,kdekoliv a ze treba v nedeli v 19:00,jej priveze do mista bydliste.Ale rodic,ktery toto dite vyzvedl v patek,jej v nedeli neprivezl zpet a co vic,s ditetem uprchl kamsi a nikdo nevi kam.Dite, s timto rodicem stravi nejakou dobu,nezli se zjisti ,kde to dite je,ale tento rodic odmitne dite vydat dobrovolne a nasilim ,to policie nesmi delat,takze pote dojde k vydani usneseni o vykonu rozhodnuti,kde soudce naridi soudnimu vykonavateli,aby dite odebral a dal osobe urcene v usneseni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.