Je to normální?...jen pro holky

Ahoj, nedávno jsem byla na 15ti letéprohlídky u doktora.Samozřejmě, že jsem se musela vysvléct, lehla jsem si na lehátko a on mi sundal podprsunku i kalhotky, řekl at roztáhnu nohy, tak jsem je roztáhla a on mě tam různě ošahával, nakonec mi řekl at jdu na "čtyři" a strčil mi do zadku prsty.Stalo se vám to někdy??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nekontroluje se na 15-letté prohlídce jen to, co na ostatních? - Míněno tedy zrak (čtení písmenek na tabulce), moč, páteř, ledviny, popř. zdravotní problémy (např. pokud jsi uvolněna z tělocviku), popř. zápis k pravidelnosti měsíčků, aj.?

Teď myslíš vážně, že Tě svlékal přímo lékař?! Sáhl za svoji pravomoc. Po tomhle bych doktora ihned změnila! Doktor sice může zkontrolovat Tvé intimní partie, ale to pouze za předpokladu, že ti to vysloveně nevadí, pokud jsi proti, může si o informace napsat Tvému gynekologovi. A i kdybys u něj nebyla zapsaná, tak obvodní lékař nemůže bez TVÉHO SOUHLASU nic takového udělat. (Natož Tě svlékat sám!)

Tudíž k otázce - ne, tohle opravdu normální není!

Další odpovědi:

Bronzový

Normální to není. Ale když mi bylo 16 tak mě doktor svlékal i když mě bolela ruka a pak mě proposlouchával rovnou uchem a silně při tom voněl. Víc si nedovoloval takže jsem jeho náklonnosti mírně zneužívala třeba když mě nachytali že nejsem na neschopence doma. Tobě radím změnit lékaře, pokud je to dětský tak tam už nemusíš a najdeš si doktorku pro dospělé to je myslím už od 16let.
Říct to rodičům je také namístě.

čti odpověď v diskusi, došel mi kredit na odpovědi

IK: jak to myslíš, tim Uchem?? prosim odpověz :)

Diskuze k otázce

Bronzový

IK

Uchem jen bez stetoskopu, jako že mi přikládal ucho rovnou na prsa...říkaly jsme si se sestrou jízlivě jestli je čuňák protože je doktor nebo je doktor protože je čuňák. Přestala jsem k němu chodit když chtěl abych zapila antibiotika vínem. To bylo na mne moc, ale za totáče nebylo možné změnit lékaře. Já jsem jen usoudila že jeho léčení mi zdraví nepřinese a začala se věnovat zdravé výživě.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.