katušš

Je to normální?

Mé jedné kámošce je teprv 13 a už měla pohlavní styk, dokonce ve škole o ní říkají, že ej pořád nadržená a na školním výletě si prý vždy večer masturbovala. Je na tom přímo závyslá. Mslíte, že v tomhle věku je to normální?

Nejlepší odpověď
Deli

Normální je, že se lidi pomlouvají, drbou, vymýšlí si o druhém… bohužel.
Jestli to o ní víš z doslechu, nemusí to být pravda.
Pokud Ti to řekla sama, může se jen vychloubat :-/
A nebo to je pravda, nebyla by jediná, do třinácti nevinná 🙂

Další odpovědi
Sea

tvoje kámoška je ve věku, kdy se vše na těle i v psychice mění, poznává své reakce, takže masturbace je normální a přirozená, ale pohlavní styk určitě v pořádku není. V tomto věku ještě není vyzrálá, tělesně ani duševně a na případné následky – třeba dítě, není její tělo ještě připraveno.

bolak

Buď jen tak pindá, aby udělala dojem a ukázala ti jak je v biologii napřed, a nebo je to vážně tvrdá kariéristka. Spousta dívek v jejím věku se touží stát ženou, tvá kamarádka je zřejmě na dobré cestě stát se kanapem.

Pak je tu ještě třetí možnost, že je špatně informovaná a stýkání se s osobou opačného pohlaví mylně považuje za pohlavní styk.

anonym

nic neni normální

Ella

spíš bych řekla ,že tvá třináctiletá kamarádka si pěkně vymýšlí…