martinka21

Je to na reklamaci? (Notebook)

Dobry den,
Mela bych jednu otazku jestli nekdo nemate zkusenost. Vcera jsem sklopila displej u notebooku (hp) a najednou se objevila cara pres pulku displeje a v te pulce se prolily barvy a preskakuje to.Kupovala jsem ho v Datartu v srpnu 2013 takze zaruka je, ale zajimalo by me jestli se da vyreklamovat takhle praskly displej kdyz mobil s prasklym displejem mi pred casem v jedne prodejne nevzali.

Odpovědi
gecco

Spíše se ti to vyreklamovat nepovede – prodejce/servis bude argumentovat použitím fyzického ´násilí´*), ale zkusit to můžeš – co taky s takovým notesem?
___
*) zkus si na netu najít zkušenosti uživatelů s tím konkrétním typem – možná, že se jedná o známou závadu a reklamace proběhne bez problému

jpau

Jde o to… Lenovo mělo třeba problém na ideapadech s praskáním uložení kloubu a jako záruku to neuznali (nevhodné zacházení aj.) i když to podle mého názoru byl jasný konstrukční nedostatek. Rozhodně bych to zkusil, iluze bych si však nedělal.