Pokročilý

Mám nárok na reklamaci notebooku?

zdravím bude mi uznána reklamace notebooku http://www.alza.cz/… mám ho 18 měsíců záruka tedy ještě platí ... notebook sem si vybíral na hraní novějších her a práci v náročnějších programech , v recenzích je chválen kladně a že se nepřehřívá ... nejnovější hry zvládal první měsíc na plné detaily , každým měsícem se to zhoršovalo až na nízké a po pár měsících hra byla nehratelná - sekala se ,přehřívání , potom se daly už hrát hry staré - rok výroby - kolem 2000 ale už posledních pár měsíců se sekají i tyto přehříváním a po 15 minutách se hra začne sekat a po 20 se vypne celý počítač ,aby se nespálil - chladící podložka nepomáhá ... stáhnul sem i pro verzi Advaced care systemu 7 abych odstranil počítačové smetí a vyčistil počítač , ale bez výsledku a nyní se přehřívá a vypíná i při surfování na internetu ... takže NB vlastně fungoval podle toho jak by měl 1. měsíc pak velice razantně ztrácel dech a teď už je neúnosné .... chci ho poslat na reklamaci dalo by se ukecatat alzu ;) na 1) na vrácení peněz 2)výměnu NB za jiný NB v stejné cenové kategorii 3) výměnu stejného nb 4) pročištění chladiče ?

Odpovědi:

Pokročilý

Pokud se do něj dostalo hodně prachu - chladiče a větrací otvory jsou zanešené, nejspíš zálohu neuznají, je lepší sám pročistit tlakovým vzduchem - je velká pravděpodobnost, že to je tím. Jestli je notebook čistý bez prachu uvnitř - určitě reklamovat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.