Jashin

Bude uznána reklamace notebooku ?

Problem je v těch kloubech jak se ohýbá obrazovka. Špatně se otevírá a zavírá. Jde mi o to, jestli mi to uznají na reklamaci. Notebook je rok starý.

Odpovědi
anonym

  1. nevíme, o jaký jde notes
  2. nevíme, kdo je prodejce
  3. nevíme, jaký je skutečný stav notesu

Takže – reklamace buďto uznána bude, nebo taky ne. Víc asi nezjistíme.
😉
No – a ty, pokud to reklamovat nezkusíš, taky nic víc nezjistíš…
___
Každopádně – na výměnu či vrácení notesu to stačit nebude určitě, maximálně ti v servisu panty promáznou.

jáára

to je snad výhoda, ne závada. kdyby to šlo tak ty panty s tebou vyměním. moje jsou jak hadr