Jjdjfjj

Je to menstruace?

Omlouvám se za obrázek, ale ještě se mi tohle nikdy nestalo a to je mi 15.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Spis se obavam, ze na 15ti letou holku mas moc velkou chlapskou ruku!
Navic se timhle tematem zabyvas minimalne pres rok a vsechny sve prispevky okamzite mazes.
15leta holka by sem takovyhle obrazek nikdy nedala!!

Další odpovědi
zjentek

😮😬😬😬

Příliš světlé na menstruaci, neteče ti spíše krev?

(Zdá se, že gaťky už by chtěly trocha přeprat, zvláště ty kraje jak máš ukazováček… Však víš, tam jak se to zařezává občas.)

Savier

Úchyl

michalds

Možná je to malinovka. Nepopíjela jsi malinovou šťávu?

zjentek

Cappucko, z tvé poslední věty soudím, že v reálném životě tě ještě MÁ CO překvapit, optimistko. Závidím, závidím (;

Jjdjfjj

Pořád mi ta krev teče a čím dál víc, takže to asi nebude nějaké škrábnutí