Miroslavst

Je to jen u nás nebo je to rozšířené u více rodin?

Syn (20 let) před chvílí odcházel ven. Má kašel, bolí ho v krku-prostě chřipku. Na tom by nebylo nic nezvyklého, ale ten bl… odcházel s mokrou hlavou, protože si musel mýt vlasy a navíc na sobě jen 3/4 kraťasy.
Tak nevím jestli je na hlavu nebo ne?
Je to jen u nás nebo máte taky takové zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Terryle

Bratr, 17, zásadně si s sebou ven na večery bere maximálně mikinu, vrací se těžce v noci a zmrzlej jako sobolí výkal… a nemocnej taky v jednom kuse, ale říct si nedá. Myslím, že to je všude :)

Další odpovědi
hanulka11

Buďte v klidu to není jen u Vás.

quentos

ségra (15) je to samý v bleděmodrým, resp. v růžovým…

anonym

kdybych nevěděla že bydlíš 200km tak bych řekla že mluvíš o mém synovi,před hodinou odešel s umztými vlasy,ale aspon si vzal kalhoty a né kratasy

panenka

Taky jsme nemocní moje dcery měly včera i horečku tak se kurýrujem teplým čajem a kapkami na kašel.

rybíz

Můj nejstarší syn je to samý. Mladší dvojčata si dají říct, asi více přemýšlejí.

Michal

Měl jste mu dát trochu Tokaje.Znám horší,přeci nepude na rande se špinavou hlavou a teplákách.

hanjimka

Je to všude.Teď je krásně teplo tak šel v kraťasech a triku.Ví že se bude vracet kolem 8 večer.Ale mikinu přece nebude tahat.Ach jo!