BENYTA

Je to Chuck Norris nebo dvojník?

Řešíme doma,zda v reklamách na T-Mobile vystupuje dvojník,či je to nějaká animace…co myslíte…nebo někdo víte…?
Doplňuji:
Tak je vidět,že na Odpovědích nevisím denně jako dřív,tak mi otázka ANNAS unikla…
Tomu bych nevěřila,říkala jsem si,že tenhle je nějaký mladší a vyšší…

Nejlepší odpověď
annas

Benyto, nedávno jsem vložila podobnou otázku. Ano. C. Norris má zvýšit odbyt T-Mobile.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/postrehli-jste-v-tv-reklama-a-chucka-norrise-ziska-tento-hrdina-pro-t-mobile-nove-zakazniky
Doplňuji:
Benyto, všímám si, že se objevíte jen občas. Škoda, že nejen vaše vtipné odpovědí chybí…

Chuck Norris – místr světa.

Další odpovědi
hanulka11

ano, psalo se o tom i v novinách a na netu,že přijede točit reklamu pravý Huck Norris

flodur

Ano,je to pravý CHuck Norris.Natočil pro T-Mobile celkem pět reklam za které dostal 6,5 miliónů kč.

Manuel

Myslím že je to on, ale pokud ne, tak měli na ty reklamy dost dobrý maskéry

BENYTA

Díky Aničko,
pokud to půjde,budu perlit,jenže ted jsem „studentka“ – dělám rekvalifikaci a u netu nemám ten potřebný čas a klid…