annas

Postřehli jste v TV reklama a Chucka Norrise? Získá tento „hrdina“ pro T-Mobile nové zákazníky?

„Když vidíš Chucka Norrise, on tebe vidí také. Když ho nevidíš, možná tě od smrti dělí jen pár vteřin.“ Proto pozor!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Možná získá,možná nezíská,ale reklama je to líbivá,lepší než na vložky,prášky atd.

Další odpovědi
mojitek

Porad mi vrtalo hlavou jestli je to on nebo jen nejaky jeho dvojnik,ale asi je to on.
Ja myslim ze ziska nove zakazniky

vagra

Reklamy se mi nelíbí obecně,takže ani tato mě nijak neoslovila.
To ovšem neznamená,že nebude prospěšná jmenované společnosti.

anonym

http://yin.cz/vtipy-chuck-norris/

iceT

Me se mnohem vic libil Danny Trejo v reklame na Mountfield.