Matthew

Je tedy višňový čaj ještě višňový ??? :)

Když složení na obalu jasně říká : SLOŽENÍ: JABLKO, IBIŠEK, KYSELINA CITRÓNOVÁ, AROMA, ŠÍPEK, POMERANČOVÉ OPLODÍ, A v poslední řadě světě div se pouze višňová vláknina (1%).

Nejlepší odpověď
beer

Jedině kdybys usušil višně a pak z nich uvařil čaj by to byl skutečný, višňový. Tedy i když si to neumím představit, pro mne je totiž čaj jen z čajových lístků ))
V těch ovocných jde především o barvu a aroma, v mých očích to nemá s čajem nic společného.

Další odpovědi
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-se-ted-na-obalech-potravin-misto-ecek-uvadi-jejich-nazev

Proč to kupujete ? Potřebuje někdo pít grepové pivo ? Dobře mu tak.
Vepřová želetina , bezpečnější než hovězí! U hovězí hrozí přenos BSE ( nemoc šílených krav), další nebezpečí, přesto se používá.
Jenom na okraj. Tzv. ovocné čaje jsou vyráběny převážně z jablek což by nebylo tak strašné, ale zbytek je příslušné umělé aroma a barvivo, což je vždy né moc bezpečná organická chemie. A prý konzumujeme zdravý ovocný čaj. Že to u těch regálů ale voní. Osobně to považuji opravdu za největší oblbování lidí.

Jinak není žádným tajemstvím že z mléčných jogurtů jsou nejzdravější ty čistě bílé a neslazené, ale ty nám zase moc nechutnají.
Nezbyde nám nic jiného než umřít hlady nebo se otravit chemií. Je nás moc.

Je zajímavé že se nikdo nezamyslí nad čistícími prostředky, různými osvěžovači vzduchu a já nevím co ještě. Každá vůně je nějaká a ne vždy bezpečná organická chemie. Doma si to ještě pouštíme a čicháme k tomu.
Upozorňuji že potraviny alespoň občas někdo kontroluje, ale na př. čističe WC
už samotné v základu chemické výrobky určitě nikdo. Co člověk, to vlastně feťák!!

Doplňuji:
Bylo dohodnuto že v EU se budou psát názvy chemikálií obsažené v potravinách. Není to tak anonymní než nějaké E ,,,,,,,!! Osobně si myslím že to je správn

Drap

Na tom neni nic divného. Je to běžná praxe. Nesmíš věřit všemu, co je napsané

mojitek

jeden detail-hlavně nejde o čaj.Je to jen esence z různého ovoce a různých jiných látek ,ale o čaj nejde
Doplňuji:
Hm,tak pochybuju že někdo ví proč se čaji říká vůbec čaj. A přitom tolik palců nahoře.Ale to je tady normální.