Džanička

Ovocný čaj

Znáte nějakou značku dobré ovocného čaje ve kterém není ibišek? Každý čaj je červený a je z něj cítit umělina. Jednou jsem pila ovocný čaj který byl hnědý,a byl moc dobrý. Nebo myslíte že je pro děti lepší čaj granulovaný?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejlepší čaj pro dítko je podle mého ten,co si uděláte doma sama z volně dostupných surovin,to co vám dá zahrádka,nebo něco co najdete v lese apod…

Další odpovědi
elektrikář

Kupuji ovocný čaj Babičky Růženky malinový, a lesní smněs.Bašta.

ReHu

Granulovaný určitě ne. To má z čaje jen název.
Souhlasím s kropítkou.
Dělali jsme čaje ze směsi lísků ze zahrady a byl moc dobrý. Dá se i nasušit.
Z máty, meduňky, jitrocel, listy maliní, jahodníku, borůvčí, …

1popelka1

Určitě ale dětem nekupujte přeslazené Pusíky (apod.) a ledové čaje – všechno je strašně sladké. Vždycky „rostu“, jak svým dětem kamarád tohle kupuje. K tomu jim dá lízátko nebo jiné sladkosti. Doufám, že až budu mít děti, tímhle jim ubližovat nebudu.

1popelka1

Džaničko, taky se mi zdá, že všechny ovocné čaje jsou jen obarvená umělá voda skoro bez chuti. Kdysi jsem slyšela názor, že v ovocných čajech jsou ty nejhorší zbytky… ale zase si říkám, že to by snad „kontrolou“ neprošlo…
Granulované čaje jsou prý samé éčka a navíc už prý kolikrát smíchané s cukrem – nekupuju, takže nevím, ale dětem bych to nedoporučovala.
Nedávno jsem pila úžasný pravý ovocný čaj sáčkový-malinový. Bohužel neznám značku a obchod zavřeli,takže už to ani nezjistím. Ale ten byl opravdu jak pravý-vůně i chuť…