Bronzový

Ovocný čaj

Znáte nějakou značku dobré ovocného čaje ve kterém není ibišek? Každý čaj je červený a je z něj cítit umělina. Jednou jsem pila ovocný čaj který byl hnědý,a byl moc dobrý. Nebo myslíte že je pro děti lepší čaj granulovaný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepší čaj pro dítko je podle mého ten,co si uděláte doma sama z volně dostupných surovin,to co vám dá zahrádka,nebo něco co najdete v lese apod....

Další odpovědi:

Stříbrný

Kupuji ovocný čaj Babičky Růženky malinový, a lesní smněs.Bašta.

Zlatý

Granulovaný určitě ne. To má z čaje jen název.
Souhlasím s kropítkou.
Dělali jsme čaje ze směsi lísků ze zahrady a byl moc dobrý. Dá se i nasušit.
Z máty, meduňky, jitrocel, listy maliní, jahodníku, borůvčí, ...

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Určitě ale dětem nekupujte přeslazené Pusíky (apod.) a ledové čaje - všechno je strašně sladké. Vždycky "rostu", jak svým dětem kamarád tohle kupuje. K tomu jim dá lízátko nebo jiné sladkosti. Doufám, že až budu mít děti, tímhle jim ubližovat nebudu.

Zlatý

1popelka1

Džaničko, taky se mi zdá, že všechny ovocné čaje jsou jen obarvená umělá voda skoro bez chuti. Kdysi jsem slyšela názor, že v ovocných čajech jsou ty nejhorší zbytky.... ale zase si říkám, že to by snad "kontrolou" neprošlo...
Granulované čaje jsou prý samé éčka a navíc už prý kolikrát smíchané s cukrem - nekupuju, takže nevím, ale dětem bych to nedoporučovala.
Nedávno jsem pila úžasný pravý ovocný čaj sáčkový-malinový. Bohužel neznám značku a obchod zavřeli,takže už to ani nezjistím. Ale ten byl opravdu jak pravý-vůně i chuť....

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.