Bronzový

Je tahle stránka ještě vůbec k něčemu dobrá?

Tím myslím, že pokud by se ztratila ta hrstka odpovídajících, tak by tady ta stránka zanikla. A to nemluvím o totálně stupidních a opakujících se otázkách s odpověďmi, které se dají lehce vyhledat na internetu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1 - ano
2 - záleží aj od vás, malý lyšiačik Löwe,
3 - totálne stupidné a opakujúce sa príspevky, žiaľ túto súčasť ľudského myslenia nájdete aj na iných podobných stránkach a to nehovorím o totálne stupidných komentároch pod spravodajstvom

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud by "se ztratila" část uživatelů, těch odpovídajících, začali by odpovídat uživatelé jiní...
;-)

Zlatý

Dle mého názoru svůj smysl ztrácí.
Jsou tu převážně stálí uživatelé, kteří vymýšlí otázky pro otázky (pro další stálé uživatele) a nováček většinu odpovědí může skutečně najít jinde. Tedy je to stále jen jakási obdoba chatu.
Dobrá je hlavně pro provozovatele coby zdroj příjmů.
Názor

Zlatý

Historie se opakuje. Vracíme se do dob nějakého Dr. , který tady určitě je pod jiným nickem, ale z druhé strany je dobře, že stále tyto stránky fungují. Stačí ze strany provozovatele udělat pár změn, změn, které mu navrhovali a navrhují mnozí z nás. Jistě, na mnoho dotazů lze použít internet, ale mnoho dotazů i odpovědí je ze života a to se na internetu těžce hledá. Takže potvrzuji, že tyhle stránky jsou nejen dobré, ale i nutné.

Pokročilý

je to tu samej zjebek, zjentek, zmrdek...trdlo a podobný eksperti egzystence...ježíš já semRajbek
ale nepostradatelnej

Pokročilý

Jo, vykecávají se tu důchodci.

Diskuze k otázce

anonym

Nějakej Dr,je barbakane Cynique

Bronzový

odik

A Vaše otázka je tu k čemu? Já bych ji zařadit do skupiny - Vašimi slovy "totálně stupidní" ... K ničemu tu není: nikdy to nikdo nebude hledat, ani to nikomu nijak v budoucnu nepomůže ... A přesně takové se tu množí namísto normálních dotazů ...

Bronzový

Löwe

Čekal jsem, že to někdo napíše, ale když ti to dělá dobře, tak si klidně mysli, že je stupidní.

Bronzový

odik

1) to slovo jsi napsat ty
2) ty si to o (některých) otázkách očividně myslíš taky
3) v čem tedy ta tvoje dokonalá a úžasná otázka pomáhá prosperitě tohoto webu? ničemu, jeto úplně stejné jako ty otázky, na které si tady stěžuješ ...

Bronzový

Löwe

Otázka byla vložena pro mou vlastní potřebu, nikde jsem nepsal, že má zajistit prosperitu téhle stránce.

Otázka byla mířena na neustále se opakující dotazy na které naleznete odpovědi během ani ne 2 minut.

Nepřesvědčuji tě, že tahle otázka není stupidní, tak bych prosil, abys ty přestal přesvědčovat mě. Je to tvůj názor a já ho respektuji.

Pokročilý

zorro

Jo, napsal jsem, že se tu vykecávaj důchodci a nějaká svině to hned smazala.

anonym

www -A co říkáte na novou funkci"upravit odpověď"?

Zlatý

gecco

Už jsem ji i použil - podle mne je to lepší, než předešlá verze - ale zase nijak převratné...
;-)

Zlatý

gecco

Taky Pumíku, taky - akorát já mám oproti tobě ještě nevýhodu, že ani nevím kde a proč...
:-OO

anonym

...mi přišlo oznámení na džímeil.

Zlatý

gecco

No mně néééééééééé...!!!
:-OO
A nebo mi to Centrum tají...
;-))

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.