Nikkkiii

Je studium na ČZU obtížné? A jak je to s kreditama?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by studium na ČZU mohl zvládnout i průměrný člověk? Nebo je to stejně těžká škola jako např. VŠCHT, Karlova univerzita, atd,..? A také se chci zeptat jak je to s kreditama? Kolik kreditů musí student mít na postup do dalšího ročníku? Nebo se počítají kredity na semestr? (jako na některých jiných VŠ). Děkuji za odpověď 🙂

Odpovědi
soles

Porovnávat může pouze ten, kdo vystudoval alespoň 2 ze zmíněných VŠ.

Pro posun do dalšího ročníku je potřeba min. 60 kreditů:
http://czu.cz/cs/?r=334