Zlatý

je správné, že si můžeme myslet co chceme?

..nemělo by se to radši zakázat? :o

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to správné. Využijme toho, že nám dnes ještě nikdo nedokáže číst myšlenky a mysleme si, co chceme. Dokud to jde ! :-)))

Další odpovědi:

Bronzový

Samozřejmě že je to správné, jen tak se mysl člověka může rozvíjet. Jak jinak by se hledali nové cesty, postupy, objevy a podobně.
Horší je, zda jedinec, nebo více lidí nutí své myšlení i ostatním a to mnohdy i násilnou cestou. To pak rozhodně správné není a zde pro zákaz jsem.

Bronzový

Vám se to nezdá správné neboť nekteří zde odpovídající lidé si myslí oVás že jste trošičku ťululum!!

Zlatý

Zjenteku., těžko se v Tobě vyznat, ale dnes určitě nemáš svůj den. Tvoje starosti snadno vyřeší emigrace třeba směrem Severní Korea!

Bronzový

Zakázat, aby si každý myslel, co chce, nejde. Můžete člověka vychovávat, ovlivňovat, zmanipulovat nebo mu vygumovat mozek. Potom si bude chtít myslet to, co chcete Vy, aby si myslel. Ale zákazem ničeho nedosáhnete. Když Vám někdo zakáže, abyste pokládal otázky na úrovni této, jaký to bude mít výsledek? ;-)

Bronzový

Proč? Myslet by jsme si určitě měli co chceme :-), ale rozhodně to neznamená, že máme právo začít někomu, kdo nám nic neudělal nadávat třeba na ulici a pak tomu říkat "názor" (bohužel nějací lidé to chápou takhle)... :-(

Bronzový

No kdybych si nemyslela co chci já, už by mi asi praskla někde nějaká cévka :) :(

Pokročilý

Už jen skutečnost, že je vůbec položena tato otázka, nasvědčuje, že je něco špatně:
1) s tazatelem
2) s tímto světem
3) s oběma

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.