Avatar uživatele
zjentek

je správné, že si můžeme myslet co chceme?

..nemělo by se to radši zakázat? :o

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, marci1 před 3583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Je to správné. Využijme toho, že nám dnes ještě nikdo nedokáže číst myšlenky a mysleme si, co chceme. Dokud to jde ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

Samozřejmě že je to správné, jen tak se mysl člověka může rozvíjet. Jak jinak by se hledali nové cesty, postupy, objevy a podobně.
Horší je, zda jedinec, nebo více lidí nutí své myšlení i ostatním a to mnohdy i násilnou cestou. To pak rozhodně správné není a zde pro zákaz jsem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Zjenteku., těžko se v Tobě vyznat, ale dnes určitě nemáš svůj den. Tvoje starosti snadno vyřeší emigrace třeba směrem Severní Korea!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Zakázat, aby si každý myslel, co chce, nejde. Můžete člověka vychovávat, ovlivňovat, zmanipulovat nebo mu vygumovat mozek. Potom si bude chtít myslet to, co chcete Vy, aby si myslel. Ale zákazem ničeho nedosáhnete. Když Vám někdo zakáže, abyste pokládal otázky na úrovni této, jaký to bude mít výsledek? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Proč? Myslet by jsme si určitě měli co chceme 🙂, ale rozhodně to neznamená, že máme právo začít někomu, kdo nám nic neudělal nadávat třeba na ulici a pak tomu říkat „názor“ (bohužel nějací lidé to chápou takhle)… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

No kdybych si nemyslela co chci já, už by mi asi praskla někde nějaká cévka :) :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

Už jen skutečnost, že je vůbec položena tato otázka, nasvědčuje, že je něco špatně:

  1. s tazatelem
  2. s tímto světem
  3. s oběma

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek