Jíra1505

Je správné krátit paušální náhrady ?

Dobrý den.Pracuji na správě údržby silnic.Pobíráme paušální rizikový příplatek 1000,– Kč.Když si vezmu jeden den dovolené, tento příplatek mě krátí.Podle nařízení vlády je tento příplatek v rozmezí 1000,– až 4000,–.Je to správné krátit paušální náhradu,když poslancům také nekrátí paušální náhrady.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Paušál je paušál

… není důležité, co je správné, ale co povolené -jestliže máš příplatek za roziko v práci,je trochu logické, že když jseš doma, jej nedostaneš … s poslanci nemá cenu srovnávat, viz nemocenská …

… jinak chybí jiná odpověď … toto jsou nesmyslný možnosti …

Další odpovědi
ivzez

Paušál je paušál

Špatně sestavená anketa, ani jedna z možností není správná.

Rizikový příplatek náleží jenom za dobu práce.
[S poslaneckými paušálními náhradami nemá
nic společného.]