Rokio

Je špatné, když si někdo pořád musí něco dokazovat?

Není to spíš projev ctižádostivosti, soutěživosti a ochoti neustále se zdokonalovat?

Nejlepší odpověď
led

Nie,
je to pocit neistoty v samého seba, v svoje schopnosti.

PS.
človek, ktorý má zdravú ctižiadosť, je súťaživý a chce sa neustále zdokonaľovať si nemusí nič dokazovať. Zdravú ctižiadosť, súťaživosť a sebazdokonaľovanie považuje za tak prirodzený jav ako je prirodzené dýchanie. A to si netreba dokazovať.Ten kto nedýcha, jednoducho nežije.

Další odpovědi
anonym

Na ctižádostivosti a soutěživosti nevidím nic špatnýho a proč by se někdo nemohl zdokonalovat?

postcd

chtělo by to nějaké příklady. tipoval bych že je to pro druhé nepříjemné když si někdo něco dokazuje, takový člověk se soustřeďuje na sebe a to není dobré ani pro něj ani pro okolí