Je souvislost mezi ukřičenými miminy v kočárku a uřvanými dospělými?

Oni jsou nejlepší, musí mít vše, vědí vše?

Nejlepší odpověď
anonym

není,miminka křičí pudově když jím něco schází,pokud neumí mluvit je to jedinný způsob jak to vyjádřit,dospělí křičí vypočítavě za cílem být silnější aspon hlasově

Další odpovědi
iceT

A jeste je moznost,ze nektera miminka krici proto,ze kdyz byla jeste v matcine lůně,tak jejich matka byla v nestalem prostredi,okolo treba hluk,stres a podobna negativa.
Je to pry vedecky dokazane:klid a pohoda/klidne tiche dite
nestabilni prostredi/maly uřvanec.
Samozrejme ale souhlasim i s burak.