Avatar uživatele
zjentek

Je slunečné, extzémně teplé počasí s extzémním větrem takový normální meteroologický jev?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, redy před 2907 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud extzémní má být extrémní, tak to neni nic tak nezvyklého z meterologického hlediska.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Drape, a z meteorologického?

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Extzémně? Nemyslel jsi extrémně? Meteroologický? Meteorologický je správně. Promiň, že jsem takový pedant, ale pokud to neopravíš, tak to udělá asi annas později. :) Abych nebyl jen prudič, protože sám dělám chyby v češtině, :D tak si myslím, že takový stav počasí nastat může, ale v některých oblastech by to mohlo být neobvyklé. Možná to může ovlivnit třeba tornádo, tlak, příliv/odliv, tsunami, zemětřesení, cyklón, nárazový vítr a nebo něco z toho je nesmysl. Fakt netuším. Třeba nám to někdo vysvětlí. :)

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… von to dělá schválně, to nemá ani cenu vopravovat…

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Díky a sory, ale můžete za to VY. Ten zrak mně vodešel tady.

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…von je slovensky ven?

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

von mně vítr zlomil půl vořecha, takže votázka na vomlazení prořízkou už neplatí!

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:D aspoň je sranda po ránu. Díky! :) Vono vodopovídat vostatním vo koze a vo voze pořád dokola votupí rozum i těm nejlepším z nás. :)

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… ty se považuješ nejlepší z nich?

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ne, nevotupý ..těm nejlepším ne ;)

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..ale díky mne je zase možno si ověřit, jaký celkový obraz zde vidí návštěvník, který „nic neví“.
Chytrému pomůže „už toto“. ;)

před 2907 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek