zjentek

Je slunečné, extzémně teplé počasí s extzémním větrem takový normální meteroologický jev?

Odpovědi
Drap

Pokud extzémní má být extrémní, tak to neni nic tak nezvyklého z meterologického hlediska.

zjentek

Drape, a z meteorologického?

anonym

Extzémně? Nemyslel jsi extrémně? Meteroologický? Meteorologický je správně. Promiň, že jsem takový pedant, ale pokud to neopravíš, tak to udělá asi annas později. :) Abych nebyl jen prudič, protože sám dělám chyby v češtině, :D tak si myslím, že takový stav počasí nastat může, ale v některých oblastech by to mohlo být neobvyklé. Možná to může ovlivnit třeba tornádo, tlak, příliv/odliv, tsunami, zemětřesení, cyklón, nárazový vítr a nebo něco z toho je nesmysl. Fakt netuším. Třeba nám to někdo vysvětlí. :)

quentos

… von to dělá schválně, to nemá ani cenu vopravovat…

zjentek

Díky a sory, ale můžete za to VY. Ten zrak mně vodešel tady.

anonym

…von je slovensky ven?

zjentek

von mně vítr zlomil půl vořecha, takže votázka na vomlazení prořízkou už neplatí!

anonym

:D aspoň je sranda po ránu. Díky! :) Vono vodopovídat vostatním vo koze a vo voze pořád dokola votupí rozum i těm nejlepším z nás. :)

anonym

… ty se považuješ nejlepší z nich?

zjentek

ne, nevotupý ..těm nejlepším ne ;)

zjentek

..ale díky mne je zase možno si ověřit, jaký celkový obraz zde vidí návštěvník, který „nic neví“.
Chytrému pomůže „už toto“. ;)