Pokročilý

Je roztroušená skleroza dědičná?A má člověk nárok vůbec na důchod?

Je možné aby člověk s nádorem měl k tomu ještě roztroušenou sklerozu,nemám prostě smůlu a pracovat budu časem s berlemi nebo rovnou na vozíku?Už mě přestává bavit život,nejen že člověk se snaží být vegetarián,žít zdravě,ale prostě to nepomůže akorát je to pořád horší a horší.Nevím co jsem komu udělala.Pracovat musím pořád at mi je blbě nebo ne.at vidím nebo nevidím,to není život akorát trápení mám strašný vztek a chut něco rozmlátit nebo něco horšího.Jsem už zralá na nervové zhroucení.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Klariso , je tak tezke odpovidat natoz neco takoveho prozivat. Je to pravdu tak , jak pisete ? :-(
Zacnete myslet pozitivne. I kdyz v takovehle nemoci neumim posoudit , zda to jde.
Sama mam znamou , ktera zacala ze zacatku spatne chodit - trvalo to asi 2 roky a lide se ji na ulici posmivali , ze je opila. Pak az do dnes je na vozicku. Sama jezdila asi 3 roky a ovladala elektricky vozicek. Nyni ji vozi jeji pritel. Bohuzel dalsi vyvoj vi od lekaru ... jak nemoc postupuje dal ...
Pisete , ze mate i nador ?
Mila Klariso , neumim vam pomoci. pokud vam ale chybi nekdo ke psani ... , napiste mi sem , ja vas zkontaktuji a muzeme si obcas alespon psat.
-iv-
P.S. Duchod dostanete invalidni , to je samozrejme.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.