Savier

Je prostitutka řemeslník?

Řemeslo má prý zlaté dno…

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to řemeslo, je to takzvaná živnost volná.

Další odpovědi
Rokio

Je to živnost.

Filip84

U nás ne, u nás není prostituce legální – máme podepsánu mezinárodní dohodu, která její legalisaci brání. Sama o sobě není trestná, ale není legální.

Takže ťapiny, které „šlapou chodník“, „šlapou“ načerno. No a ťapiny, které pracují pro nějaký burdelák, tak ten burdelák je, officiálně, pension s hospodou, plus lazebnické, masérské a podobné služby k tomu. Takže, host platí za ubytování, jídlo, pití, masáž, okoupání, a to, že mu ťapiny dělaj společnost. To všecko je naprosto a dokonale legální, ale – ouředně – za to penisu zasunutí, nebo, co já vím, že ho třeba ťapina – domina spráská bičem, tak za to neplatí. Jasně, může to znít na hlavu postavené, a taky je – stát zbytečně přichází o daně, ale tak to prostě je.

Jiná situace je, např., v Říši. Říšské ťapiny na to normálně mají živnost, musí mít „zdravotní průkaz“, chodit na pravidelné prohlídky, a ano, normálně se to daní.

Takže, pokud taková ťapina není zaměstnána, pak ano, je to živnost. Pokud zaměstnána je, pak je to závislá práce, a tedy není to živnost.

V Říši jsou ťapiny „dělný lid“! 😎😂

da ny

Je to služba, tedy i možné řemeslo 😉
Kdyby to byla živnost, BYLA BY PROSTITUCE LEGÁLNÍ, zákonem ošetřená živnost.
Osoby prostituci poskytující, by platily ZP, SP a DAĚNĚ FÚ.
😉
.
Prostituce sama o sobě v Česku není trestná. Podle současné legislativy nicméně není ani povolena, ani zakázána. Poskytování sexuálních služeb je tedy v jakémsi právním vakuu, třebaže počet osob, které dlouhodobě poskytují sexuální služby za úplatu v Česku, se odhaduje na zhruba 10 až 18 tisíc.
… zakázána a trestána je ovšem jeho organizace v podobě nejrůznějších zařízení pro sexuální služby.
Piráti bojují za legalizaci prostituce. Vláda jim ale nejde
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/pirati-bojuji-za-legalizaci-prostituce-vlada-jim-ale-nejde-naproti-85798
P.S.
Přiznám se, že téma nesleduji, nezajímá mne. Odkaz na zdroj je z roku 2020
(úsilí Pirátů). Pokud již byla prostituce uznána, legalizována, na volnou živnost 😉, tak jsem mimo mísu!

zjentek

A k čemu by bylo takové řemeslo, když v ČRdeli stačí otevřít oči a si piš že jen okolo vlastního bydliště najdeš mraky překrásných, sociálně slabších dívek a žen, slečen a dam, kteréžto VŠECHNY mají ZLATÉ DNO! A všechno jsou to dámy, žádné kurwy, ne ne. Eééh, prostituce je dobrá max. jen k tahání prachů z nesmělých či rezervovaných pánů! Ovšem chlap, ten si „zlaté dno“ zajistí i bez ní, stačí trocha toho Filipa! Rozhlédni se v reálu, mimo virtuál! 🤨

plebs

Podle mého pokud platí daně tak ano, jinak je to šedá ekonomika.

Filip84

Savier: hodláš změnit professi? 😈😂

Tak to sem dej foto, nejlépe, když na sobě budeš mít vhodné oblečení, například: nic, aby si – případní – klienti mohli udělat úsudek, za jaký peníz stojíš!

A, při té příležitosti, bys mohl obdělat pořádně dona Rokio, tak jako gratis, myslím, že by mu to jenom prospělo! 👌😜😂

Savier

🤣🤣🤣
Ano! Zítra nastupuju do bordelu. Budu čekat v místnosti číslo 6.

Filip84

Savier: No tak ale dupej sem vrazit tu fotku, protože víš, že tu je reklama zakázána – tak než Ti to admin smaže! 😲😆

A ještě si polož dotaz, jestli by se obecenstvu více zamlouvala fotka s kládou vklidu, nebo fotka s kládou v pohotovosti! 👌😈😂😜