Boy 13

Je program ISO BUSTER bezepečný ?

Mám prosím dotaz. Stáhl jsem si z oficiální stránky program do PC jménem ISO BUSTER. Je tento program bezpečný ? Mám totiž na USB flash disku smazané nějaké fotky, tak je chci zkusit obnovit přes tento program. Má někdo s ním zkušenost ? Děkuji moc.

Odpovědi
Vit Kouba

Zadarmo máš ořezané funkce

Zdroj: https://www.i­sobuster.com/li­cense-models.php

Boy 13

Abnemohu tím program tu USB flahs disk nějak poškodit ? Když se mi třeba povede přes ten program najít ztracená data, a vytáhnu je z tý flashky, nebude ta USB fleshka poškozená a půjde používát dál zase jako dřív ? Díky moc.