Minas

Je pro vás novinkou, že se dnes 60 % věcí točí na DLSR (zrcadlovky)?

Jak na to koukám, pro plno lidí ano.
Lamalam: třeba Stream.cz natáčí pouze zrcadlovkama, polovina pořadu točených na ČT je od nedávna na zrcadlovky, dokumenty (nízko a střdně nákladové) také.

Nejlepší odpověď
mosoj

Čeho 60 %. Znáš % . Musíš znát celek.

Další odpovědi
Lamalam

60 procent čeho? Filmů? Televizních pořadů? Neřekla bych.

anonym

Není to DLSR ale DSLR (Digital Single-Lens Reflex).
ČT odjakživa točí na ty jejich kamery, i když byla ČT natáčet náš fotbal se zašlejma hvězdama tak měli tyhle kamery, pochybuju že některá TV produkce používá DSLR. Dokumenty mohou být na zrcadlo, tvůrci většinou nemají peníze. Nicméně spousta dokumentaristů používají takové ty zkrácené kamery (http://gml.vse­.cz/data/z1.jpg), 60% je hloupost, máš to někde sebrané z kontextu.